cloud2

Us

גביש מדיה - מיתוג | הפקה | שיווק דיגיטלי

העולם מלא בתוכן התוקף אותנו מכל עבר – בנהיגה, טיול, גלישה באינטרנט ובעיקר בבית. איך  מצליח אדם להתבלט בתוך עולם כזה? בעזרת אסטרטגית העברת מסר

"גביש מדיה" היא סוכנות דיגיטל שיודעת לספק את כל צרכי העסק שלך – מאסטרטגיה שיווקית ועד להפקת התוכן, אנחנו מספקים ללקוחותינו את החבילה המלאה כדי להדגיש את המסר שלהם על גבי המתחרים.
החברה, בניהולו של תום גביש – יוצר תוכן עם שנים רבות של ניסיון, מלווה עסקים וארגונים בתוך בעולם הדיגיטלי ומסייעת להם להפיץ את המסרים שלהם לקהלי מטרה.
על מנת להצליח להגיע לתוצאות אנחנו משקיעים מאמצים רבים בתכנון והבנה של המסר שאנחנו רוצים להעביר אל העולם – ושל הכלים שיש לנו לעשות זאת.
עסקים שונים מתמודדים כיום עם תחרות בעולם האינטרנט מול תאגידי ענק על נקודות פרסום שונות – יחד אתנו תוכלו לסלול לכם דרך אל ליבו של הלקוח.

החברה מספקת שירותי הפקה שונים ברמה המקצועית הגבוהה ביותר – מיתוג ועיצוב גרפי, בניית אתרים, הפקת סרטים ושידורים חיים, הפקות תיעוד וצילום, יצירת תוכן מקורי לאירועים ויצירת אירועי קד"מ עם תוכן.

אנחנו מחכים להכיר אתכם, צרו קשר - הקפה עלינו!

יצירתיות היא שם המשחק

כולם מדברים על קריאייטיב טוב, מופרע – אבל מה זה אומר? והאם זה נכון לעסק שלי?
קריאייטיב לא מסתכם במופרע, אלא במציאת המסר הנכון, המדוייק והחד ביותר שיש להעביר לקהל הלקוחות הפוטנציאלי כדי שיגיע אלי לעסק. לכל עסק אופי ודמות שונה, צוות הקריאייטיב שלנו ידע למצוא את הדרך לליבם של הלקוחות ולשלכם – כי אם אתם לא תעמדו מאחורי המסר, מי יעמוד? צרו קשר עוד היום כדי שיחד נתחיל למצוא את השפה הנכונה לכם.

Branding

marketing

Marketing

לסלול דרך ללקוחות חדשים

בעולם רווי תוכן פרסומי, איך נגיע ללקוחות חדשים מבלי ליצור לעצמנו בור בחשבון הבנק?
ב"גביש מדיה" נעבור אתכם תהליך שבו נבנה אסטרטגיה וחשיבה עמוקה על צעדי השיווק שהעסק שלכם צריך ונכון לכם תקציבית. יש פיתרון לכל תקציב, כל שעלינו לעשות הוא למצוא אותו יחד, כדי להגדיל בזמן קצר את קהל הלקוחות והיקף העבודה של העסק.
ישנם מסלולים שונים בשיווק דיגיטלי ולא כולם כרוכים בלשלם לתאגידי ענק סכומי עתק – צרו איתנו קשר עוד היום לתיאום פגישה ראשונה שבה נכיר ונתחיל לסלול את הדרך הנכונה לעסק שלכם.

Production

לעבור מדמיון למציאות

"גביש מדיה" בעלת ניסיון רב שנים בתחום הפקות הצילום והמדיה. אם זה סרט פרסומת, מוצר, תכניות רשת או בניית אתרים, עיצוב לפרינט ודיגיטל – אצלנו תוכלו למצוא את כל הפתרונות תחת קורת גג אחת.
אתם מוזמנים להיכנס לתיק העבודות שלנו ולהתרשם.

Among our customers

Kesh Hatamim

Lovely Flowers

Inbarbel

Garden Hotel

Im Security

Efaal Tikonim

Israeli Athletics

I.P.E

HighSecLeabs

Galit Granot

Derech Hadasha

Cyber Kesh

Avi Mashiah

Accord

Haifa Studio

Lev Hash

Gavish Ins

שיאי האליפות

מקצוע

תוצאה

שם

מקום

תאריך

100 מטר

11.29

דיאנה וויסמן

צרפת

16.7.19

200 מטר

23.15

אירינה לנסקי

בלגרד

23.6.02

400 מטר

52.06

אנה טקאץ'

פריס

24.8.04

800 מטר

2:04.05

עדנה לנקרי

לה שו-דה-פון

8.8.93

1500 מטר

4:11.69

סלאמוויט באיולין-טפרי

תל אביב

18.7.19

100 משוכות

12.80

אירינה לנסקי

רתימנו

7.7.02

400 משוכות

56.09

אירינה לנסקי

קייב

18.6.00

גובה

1.94א

דניאל פרנקל

פאריס

5.3.11

מוט

4.10

מיכל טוקר

תל-אביב

25.5.17

רוחק

6.52

חנה קנייזייבה-מיננקו

תל-אביב

17.7.14

משולשת

14.78

חנה קנייזייבה-מיננקו

בייג'ין

24.8.15

ברזל

17.22

אנסטסיה מוצ'קייב

תל-אביב

28.4.12

דיסקוס

59.92

סיוון ג'אן

תל-אביב

16.2.08

פטיש

61.78

מרגריטה בלוב

תל-אביב

15.4.17

כידון

64.56

מרגריטה דורוז'ון

אוסלו

11.6.15

מקצוע

תוצאה

שם

מקום

תאריך

100 מטר

10.20

אלכס פרחומובסקי

סביליה

21.8.99

200 מטר

20.86

דמיטרי גלושצ'נקו

צוילנרודה

26.7.09

400 מטר

45.04

דונלד בלייר-סנפורד

ז'וקובסקי

19.7.15

800 מטר

1:47.8

עוז כץ

קובלנץ

18.5.83

1500 מטר

3:40.90

גזצ'או יוסף

אודן

27.6.09

5000 מטר

13:31.45

גזצ'או יוסף

הויסדן

18.7.09

110 משוכות

13.85

מיכאל אילין

בוקרשט

10.6.07

400 משוכות

49.87

אלכסיי בזארוב

קובלנץ

11.9.91

גובה

2.36

קונסטנטין מטוסביץ'

פרת'

5.2.00

מוט

5.93

אלכס אברבוך

מדריד

19.7.03

רוחק

7.99

יוחאי הלוי

תל-אביב

15.5.10

משולשת

17.20

17.20

רוגל נחום

רוגל נחום

סביליה

תל-אביב

6.6.92

19.7.98

ברזל

19.36 א'

איתמר לוי

ג'ונסבורו

27.1.18

דיסקוס

62.24

איגור אברונין

תל אביב

1.6.91

פטיש

65.70

איגור גלר

תל אביב

6.5.95

כידון

81.94

ואדים בוויקין

סרגוסה

8.6.04

לוח זמנים 13-14.06.2021

שעת התחלה

גברים

נשים

18:30

יידוי פטיש (גמר)

 

18:50

 

100 מ' משוכות (גמר)

18:55

 

טקס מדליות – 5,000 מ'

19:00

קפיצה משולשת (גמר)

קפיצה לגובה (גמר)

19:05

 

הדיפת כדור ברזל (גמר)

19:10

110 מ' משוכות (גמר)

 

19:15

טקס מדליות – יידוי פטיש

 

19:20

 

טקס מדליות – 100מ' משוכות

19:25

 

100 מ' 1 (חצי גמר)

19:30

 

100 מ' 2 (חצי גמר)

19:35

 

100 מ' 3 (חצי גמר)

19:40

טקס מדליות – קפיצה משולשת

יידוי פטיש (גמר)

19:45

100 מ' 1 (חצי גמר)

 

19:50

100 מ' 2 (חצי גמר)

 

19:55

100 מ' 3 (חצי גמר)

 

20:00

 

טקס מדליות – קפיצה לגובה

20:05

 

טקס מדליות – הדיפת כדור ברזל

20:10

100 מ' נבחרת האמנים

 

20:15

טקס מדליות –110 מ' משוכות
 

20:20

 

קפיצה משולשת (גמר)

20:25

 

1,500 מ' (גמר)

20:30

קפיצה לגובה (גמר)

טקס מדליות – יידוי פטיש

20:35

1,500 מטר (גמר)

 

20:40

הדיפת כדור ברזל (גמר)

טקס מדליות – 1,500 מ'

20:45

400 מטר (גמר ב)

 

20:50

הטלת כידון (גמר)

 

21:00

טקס מדליות -1,500 מ'

400 מ' (גמר)

21:05

 

טקס מדליות – קפיצה משולשת

21:10

400 מ' (גמר)

 

21:12

 

טקס מדליות -400 מ'

21:15

טקס מדליות – קפיצה לגובה

 

21:17

טקס מדליות – הדיפת כדור ברזל

 

21:20

 

100 מ' (גמר ב')

21:25

100 מ' (גמר ב')

 

21:30

 

100 מ' (גמר א')

21:35

100 מ' (גמר א')

 

21:32

טקס מדליות – הטלת כידון

 

21:35

 

טקס מדליות -100 מ'

21:38

טקס מדליות – 100 מ'

 

שעת התחלה

גברים

נשים

17:00

קפיצה במוט (גמר)

 

18:30

 

זריקת דיסקוס (גמר)

18:45

טקס עמותת שא"י – מלגות צעירים

18:50

קפיצה לרוחק (גמר)

 

19:05

 

400 מ' משוכות (גמר)

19:20

 

טקס מדליות – זריקת דיסקוס

19:25

400 מ' משוכות (גמר)

 

19:30

זריקת דיסקוס (גמר)

 

19:35

 

טקס מדליות – 400 מ' משוכות

19:40

טקס מדליות – 400 מ' משוכות

 

19:45

 

קפיצה במוט (גמר)

19:50

 

800 מטר (גמר)

19:55

טקס מדליות – קפיצה במוט

 

20:00

800 מטר (גמר)

 

20:15

5000 מטר (גמר)

קפיצה לרוחק (גמר)

20:20

טקס מדליות – קפיצה לרוחק

 

20:25

 

טקס מדליות – 800 מטר

20:35

טקס מדליות – 800 מטר

 

20:40

 

 הטלת כידון (גמר)

20:45

טקס מדליות – זריקת דיסקוס

 

20:50

טקס מדליות – 5000 מטר

 

20:55

טקס הענקת גביע לקבוצות אלופות

21:00

 

200 מטר (גמר ב')

21:05

200 מטר (גמר ב')

 

21:10

 

200 מטר (גמר א')

21:15

 

טקס מדליות – קפיצה לרוחק

21:20

200 מטר (גמר א')

 

21:23

 

טקס מדליות – קפיצה במוט

21:25

 

טקס מדליות – 200 מטר

21:28

 

טקס מדליות – הטלת כידון

21:30

טקס מדליות – 200 מטר

 

21:35

טקס הכתרת מצטייני האליפות

בעלי תפקידים

חברי הוועדה המארגנת

בעלי תפקידים

שופטים ראשיים