fbpx

שיווק

לכל עסק מתאים תמהיל שיווק שונה - תקציב, אופי, דרך,
על כל אלו נעבוד יחד בבניית אסטרטגיה.

קריאייטיב

במבול של מסרים, המסר שלך צריך להיות השנון, החד והברור ביותר.
בתהליך משותף נבנה את המסר.

הפקה

"הדרך הקלה ביותר לחזות את העתיד. זה ליצור אותו"
פיטר דרוקר.

גביש מדיה - השער שלכם לעולם הדיגיטל

העולם מלא בתוכן התוקף אותנו מכל עבר - בנהיגה, בטיול, בגלישה, באינטרנט ובעיקר, בבית.
איך  מצליח אדם להתבלט בתוך עולם כזה? בעזרת אסטרטגית העברת מסר נכון, ברור וחד.

"גביש מדיה" היא חברה רב תחומית בתוך עולם הדיגיטל –
מאסטרטגיה שיווקית ועד להפקת התוכן, אנחנו מספקים
ללקוחותינו את החבילה המלאה כדי להדגיש את המסר
שלהם על גבי המתחרים.
החברה בניהולו של תום גביש, יוצר תוכן עם שנים רבות של ניסיון,
מובילה מהלך שבו הסיסמא "התוכן הוא המלך" איננה קלישאה.
על מנת להצליח להגיע לתוצאות בתקציבים שונים עלינו להשקיע
מאמצים רבים בתכנון והבנה של המסר שאנחנו רוצים להעביר
אל העולם – ואילו כלים יש לנו לעשות זאת.
עסקים שונים מתמודדים כיום בתחרות בעולם האינטרנט עם תאגידי ענק על נקודות פרסום שונות – יחד איתנו תוכלו לסלול לכם דרך אל ליבו של הלקוח.

החברה מספקת שירותי הפקה שונים ברמה המקצועית הגבוהה
ביותר – בניית אתרים ועיצוב גרפי, הפקת סרטים ושידורים חיים,
הפקות תיעוד וצילום, יצירת תוכן מקורי לאירועים ויצירת אירועי קד"מ עם תוכן.

אנחנו מחכים להכיר אתכם, צרו קשר – הקפה עלינו!

גביש מדיה - לוגו

למצוא את הדרך ללקוחות חדשים

בעולם רווי תוכן פרסומי, איך נגיע ללקוחות חדשים מבלי ליצור לעצמנו בור בחשבון הבנק?
ב"גביש מדיה" נעבור אתכם תהליך שבו נבנה אסטרטגיה וחשיבה עמוקה על צעדי השיווק שהעסק שלכם צריך ונכון לכם תקציבית. יש פיתרון לכל תקציב, כל שעלינו לעשות הוא למצוא אותו יחד, כדי להגדיל בזמן קצר את קהל הלקוחות והיקף העבודה של העסק.
ישנם מסלולים שונים בשיווק דיגיטלי ולא כולם כרוכים בלשלם לתאגידי ענק סכומי עתק – צרו איתנו קשר עוד היום לתיאום פגישה ראשונה שבה נכיר ונתחיל לסלול את הדרך הנכונה לעסק שלכם.

יצירתיות היא שם המשחק

כולם מדברים על קריאייטיב טוב, מופרע – אבל מה זה אומר? והאם זה נכון לעסק שלי?
קריאייטיב לא מסתכם במופרע, אלא במציאת המסר הנכון, המדוייק והחד ביותר שיש להעביר לקהל הלקוחות הפוטנציאלי כדי שיגיע אלי לעסק. לכל עסק אופי ודמות שונה, צוות הקריאייטיב שלנו ידע למצוא את הדרך לליבם של הלקוחות ולשלכם – כי אם אתם לא תעמדו מאחורי המסר, מי יעמוד? צרו קשר עוד היום כדי שיחד נתחיל למצוא את השפה הנכונה לכם.

להביא דימיון למציאות

"גביש מדיה" עם ניסיון רב שנים בתחום הפקות הצילום והמדיה. אם זה סרט פרסומת, מוצר, תכניות רשת ועוד, או  בניית אתרים, עיצוב לפרינט ודיגיטל – אצלנו תוכלו למצוא את כל הפתרונות תחת קורת גג אחת.
אתם מוזמנים להיכנס לתיק העבודות שלנו ולהתרשם.

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

שיאי האליפות

מקצוע

תוצאה

שם

מקום

תאריך

100 מטר

11.29

דיאנה וויסמן

צרפת

16.7.19

200 מטר

23.15

אירינה לנסקי

בלגרד

23.6.02

400 מטר

52.06

אנה טקאץ'

פריס

24.8.04

800 מטר

2:04.05

עדנה לנקרי

לה שו-דה-פון

8.8.93

1500 מטר

4:11.69

סלאמוויט באיולין-טפרי

תל אביב

18.7.19

100 משוכות

12.80

אירינה לנסקי

רתימנו

7.7.02

400 משוכות

56.09

אירינה לנסקי

קייב

18.6.00

גובה

1.94א

דניאל פרנקל

פאריס

5.3.11

מוט

4.10

מיכל טוקר

תל-אביב

25.5.17

רוחק

6.52

חנה קנייזייבה-מיננקו

תל-אביב

17.7.14

משולשת

14.78

חנה קנייזייבה-מיננקו

בייג'ין

24.8.15

ברזל

17.22

אנסטסיה מוצ'קייב

תל-אביב

28.4.12

דיסקוס

59.92

סיוון ג'אן

תל-אביב

16.2.08

פטיש

61.78

מרגריטה בלוב

תל-אביב

15.4.17

כידון

64.56

מרגריטה דורוז'ון

אוסלו

11.6.15

מקצוע

תוצאה

שם

מקום

תאריך

100 מטר

10.20

אלכס פרחומובסקי

סביליה

21.8.99

200 מטר

20.86

דמיטרי גלושצ'נקו

צוילנרודה

26.7.09

400 מטר

45.04

דונלד בלייר-סנפורד

ז'וקובסקי

19.7.15

800 מטר

1:47.8

עוז כץ

קובלנץ

18.5.83

1500 מטר

3:40.90

גזצ'או יוסף

אודן

27.6.09

5000 מטר

13:31.45

גזצ'או יוסף

הויסדן

18.7.09

110 משוכות

13.85

מיכאל אילין

בוקרשט

10.6.07

400 משוכות

49.87

אלכסיי בזארוב

קובלנץ

11.9.91

גובה

2.36

קונסטנטין מטוסביץ'

פרת'

5.2.00

מוט

5.93

אלכס אברבוך

מדריד

19.7.03

רוחק

7.99

יוחאי הלוי

תל-אביב

15.5.10

משולשת

17.20

17.20

רוגל נחום

רוגל נחום

סביליה

תל-אביב

6.6.92

19.7.98

ברזל

19.36 א'

איתמר לוי

ג'ונסבורו

27.1.18

דיסקוס

62.24

איגור אברונין

תל אביב

1.6.91

פטיש

65.70

איגור גלר

תל אביב

6.5.95

כידון

81.94

ואדים בוויקין

סרגוסה

8.6.04

לוח זמנים 24-25.7.2019

שעה

גברים

נשים

18:30

יידוי פטיש (גמר)

קפיצה במוט (גמר)

18:50

 

100 מטר משוכות (גמר)

19:00

קפיצה משולשת (גמר)

 

19:05

 

הדיפת כדור ברזל (גמר)

19:10

110 מ' משוכות (גמר)

 

19:30

 

100 מטר (מוקדמות)

19:40

 

יידוי פטיש (גמר)

19:50

הטלת כידון (פראלימפי)

 

19:50

100 מטר (מוקדמות)

 

20:15

100 מטר (ספיישל אולימפיקס)

 

20:25

 

קפיצה משולשת (גמר)

20:25

 

1,500 מטר (גמר)

20:30

 

קפיצה לגובה (גמר)

20:35

1,500 מטר (גמר)

 

20:45

הדיפת כדור ברזל (גמר)

400 מטר (גמר)

20:50

הטלת כידון (גמר)

 

20:55

400 מטר (גמר)

 

21:05

100 מטר (נבחרת האמנים בכדורגל)

 

21:20

100 מטר (גמר ב')

 

21:25

 

100 מטר (גמר א')

21:30

100 מטר  (גמר א')

 

שעה

גברים

נשים

18:30

קפיצה במוט (גמר)

 

18:50

 

קפיצה לרוחק (גמר)

19:00

 

זריקת דיסקוס (גמר)

19:05

הדיפת כדור ברזל (פראלימפי)

 

19:30

 

400 מ' משוכות (גמר)

19:50

400 מ' משוכות (גמר)

 

20:05

זריקת דיסקוס (גמר)

 

20:15

קפיצה לרוחק (גמר)

800 מטר (גמר)

20:25

800 מטר (גמר)

 

20:30

קפיצה לגובה (גמר)

 

20:40

5000 מטר (גמר)

הטלת כידון(גמר)

21:00

טקס- אלופי הליגה הבין אגודתית

 

21:05

 

200 מטר (גמר ב')

21:10

200 מטר (גמר ב')

 

21:20

 

200 מטר (גמר א')

21:30

200 מטר (גמר א')

 

בעלי תפקידים

חברי הוועדה המארגנת

  • יו"ר: עמי ברן
  • גזבר: יאיר בייטלר
  • מנכ"ל: גל לב-רן

בעלי תפקידים

  • מנהל התחרות: עופר ישראלי
  • הכנת האצטדיון: עופר ישראלי / אריה גמליאל
  • שופט ראשי: עמית נאמן
  • מנהל טכני: מיכאל כספין
  • מנהל מקצועי: איתי מגידי
  • שיבוץ אתלטים והגרלות: איתי מגידי
  • מנהל תפעול מרכז הספורט הלאומי: יהב דולב
  • הפעלת מערכת פוטו-פיניש: סרגיי אוסטודין
  • אחראי מערך מחשוב לוחות תצוגה: ארז אלגזי
  • מנהל מזכירות התחרות: שלמה ראובן
  • מזכירות: אורלי יובל ואורית חנוני
  • טקסים: זהבה שמואלי
  • אחראית מתחם VIP: כרמלה לוי
  • כרוז ראשי: גיא דר
  • כרוז שטח וטקסים: יובל חץ
  • סדר ואבטחה: יוסי זגורי
  • סטטיסטיקה: עו"ד אריק קוקס, דוד אייגר
  • דוברות ויח"צ: גבע דבורקין
  • מיתוג ופרסום: גביש מדיה
  • מחשוב: "לוג ליג"
  • ועדת ערעורים: עמית נאמן, מיכאל כספין, אריק קוקס, עופר ישראלי, יחיעם סקיטל
  • בדיקות סמים: פרופ' שאול שרייבר

שופטים ראשיים

  • התייצבות אתלטים: יגאל כהן
  • ריצות: ליהי לוי
  • מזניק: ויקטור טרמבץ'
  • קפיצה לגובה: מיכאל מן
  • קפיצה במוט: נעמי להט חרמוני
  • קפיצה לרוחק / משולשת: ברק טייץ
  • דיסקוס / פטיש / כידון: אנטונינה לברינצ'וק
  • הדיפת כדור ברזל: אדוארד ארמגדיאן