אנו מעצבים ודואגים לרשתות החברתיות 

לוגו אפעל תיקונים

אפעל תיקונים

אפעל תיקונים הינו עסק ותיק המציע שירותי אספקה טכנית לאתרי בניה, קבלנים וחברות גדולות מעל ל- 30 שנה. אפעל תיקונים מחזיקים במותג עצמאי בשם LennyTools. אפעל תיקונים מספקים פתרונות לשוק הפרטי, עסקי, מוסדי וסיטונאי בשלושה תחומים עיקריים: • ייבוא כלי עבודה ידניים, חשמלאים וציוד טכני. • שיווק אביזרים נלווים לענף הבנייה, אספקה טכנית וכלי עבודה ממונעים. • תיקון כלי עבודה באמצעות מעבדת תיקונים מקצועית.

Media management

את אפעל תיקונים אנחנו מלווים במדיה החברתית תוך כדי תשומת לב לפרטים הקטנים והבנה של הלקוח הפוטנציאלי. אנו מייצרים עבור אפעל תיקונים פוסטים למוצרים חדשים ומבצעים שוטפים.

Digital business card

יצרנו עבור אפעל תיקונים כרטיס ביקור דיגיטלי המציג את המידע העדכני ביותר ליצירת קשר עם החברה. הרצון לכרטיס ביקור דיגיטלי מאפשר ללקוח יצור קשר עם אפעל בכל מצב ומקום. בנוסף, אנו מייצרים עבור אפעל דפי נחיתה עבור מבצעים והטבות שונות על פי בקשת הלקוח תוך הקפדה על עיצוב ומיתוג של החברה.

Website

הקמנו עבור אפעל תיקונים אתר E-commerce באמצעות Wordpress ו- Elementor. האתר מיועד למכירת מוצרים ללקוח פרטי וקבלנים וכרגע מתפקד כאתר להצעות מחיר בלבד.

שיאי האליפות

מקצוע

תוצאה

שם

מקום

תאריך

100 מטר

11.29

דיאנה וויסמן

צרפת

16.7.19

200 מטר

23.15

אירינה לנסקי

בלגרד

23.6.02

400 מטר

52.06

אנה טקאץ'

פריס

24.8.04

800 מטר

2:04.05

עדנה לנקרי

לה שו-דה-פון

8.8.93

1500 מטר

4:11.69

סלאמוויט באיולין-טפרי

תל אביב

18.7.19

100 משוכות

12.80

אירינה לנסקי

רתימנו

7.7.02

400 משוכות

56.09

אירינה לנסקי

קייב

18.6.00

גובה

1.94א

דניאל פרנקל

פאריס

5.3.11

מוט

4.10

מיכל טוקר

תל-אביב

25.5.17

רוחק

6.52

חנה קנייזייבה-מיננקו

תל-אביב

17.7.14

משולשת

14.78

חנה קנייזייבה-מיננקו

בייג'ין

24.8.15

ברזל

17.22

אנסטסיה מוצ'קייב

תל-אביב

28.4.12

דיסקוס

59.92

סיוון ג'אן

תל-אביב

16.2.08

פטיש

61.78

מרגריטה בלוב

תל-אביב

15.4.17

כידון

64.56

מרגריטה דורוז'ון

אוסלו

11.6.15

מקצוע

תוצאה

שם

מקום

תאריך

100 מטר

10.20

אלכס פרחומובסקי

סביליה

21.8.99

200 מטר

20.86

דמיטרי גלושצ'נקו

צוילנרודה

26.7.09

400 מטר

45.04

דונלד בלייר-סנפורד

ז'וקובסקי

19.7.15

800 מטר

1:47.8

עוז כץ

קובלנץ

18.5.83

1500 מטר

3:40.90

גזצ'או יוסף

אודן

27.6.09

5000 מטר

13:31.45

גזצ'או יוסף

הויסדן

18.7.09

110 משוכות

13.85

מיכאל אילין

בוקרשט

10.6.07

400 משוכות

49.87

אלכסיי בזארוב

קובלנץ

11.9.91

גובה

2.36

קונסטנטין מטוסביץ'

פרת'

5.2.00

מוט

5.93

אלכס אברבוך

מדריד

19.7.03

רוחק

7.99

יוחאי הלוי

תל-אביב

15.5.10

משולשת

17.20

17.20

רוגל נחום

רוגל נחום

סביליה

תל-אביב

6.6.92

19.7.98

ברזל

19.36 א'

איתמר לוי

ג'ונסבורו

27.1.18

דיסקוס

62.24

איגור אברונין

תל אביב

1.6.91

פטיש

65.70

איגור גלר

תל אביב

6.5.95

כידון

81.94

ואדים בוויקין

סרגוסה

8.6.04

לוח זמנים 24-25.7.2019

שעה

גברים

נשים

18:30

יידוי פטיש (גמר)

קפיצה במוט (גמר)

18:50

 

100 מטר משוכות (גמר)

19:00

קפיצה משולשת (גמר)

 

19:05

 

הדיפת כדור ברזל (גמר)

19:10

110 מ' משוכות (גמר)

 

19:30

 

100 מטר (מוקדמות)

19:40

 

יידוי פטיש (גמר)

19:50

הטלת כידון (פראלימפי)

 

19:50

100 מטר (מוקדמות)

 

20:15

100 מטר (ספיישל אולימפיקס)

 

20:25

 

קפיצה משולשת (גמר)

20:25

 

1,500 מטר (גמר)

20:30

 

קפיצה לגובה (גמר)

20:35

1,500 מטר (גמר)

 

20:45

הדיפת כדור ברזל (גמר)

400 מטר (גמר)

20:50

הטלת כידון (גמר)

 

20:55

400 מטר (גמר)

 

21:05

100 מטר (נבחרת האמנים בכדורגל)

 

21:20

100 מטר (גמר ב')

 

21:25

 

100 מטר (גמר א')

21:30

100 מטר  (גמר א')

 

שעה

גברים

נשים

18:30

קפיצה במוט (גמר)

 

18:50

 

קפיצה לרוחק (גמר)

19:00

 

זריקת דיסקוס (גמר)

19:05

הדיפת כדור ברזל (פראלימפי)

 

19:30

 

400 מ' משוכות (גמר)

19:50

400 מ' משוכות (גמר)

 

20:05

זריקת דיסקוס (גמר)

 

20:15

קפיצה לרוחק (גמר)

800 מטר (גמר)

20:25

800 מטר (גמר)

 

20:30

קפיצה לגובה (גמר)

 

20:40

5000 מטר (גמר)

הטלת כידון(גמר)

21:00

טקס- אלופי הליגה הבין אגודתית

 

21:05

 

200 מטר (גמר ב')

21:10

200 מטר (גמר ב')

 

21:20

 

200 מטר (גמר א')

21:30

200 מטר (גמר א')

 

בעלי תפקידים

חברי הוועדה המארגנת

בעלי תפקידים

שופטים ראשיים