השאירו פרטים, הקפה מתקרר

למה אתם מחכים? השאירו פרטים כדי שנוכל להיפגש

שיאי ישראל

מקצוע

תוצאה

שם

מקום

תאריך

100 מטר

11.25

דיאנה וויסמן

בולגריה

2.9.19

200 מטר

23.15

אירינה לנסקי

בלגרד

23.6.02

400 מטר

52.06

אנה טקאץ'

פריס

24.8.04

800 מטר

2:04.05

עדנה לנקרי

לה שו-דה-פון

8.8.93

1500 מטר

4:11.69

סלאמוויט באיולין-טפרי

תל אביב

18.7.19

100 משוכות

12.80

אירינה לנסקי

רתימנו

7.7.02

400 משוכות

56.09

אירינה לנסקי

קייב

18.6.00

גובה

1.94א

דניאל פרנקל

פאריס

5.3.11

מוט

4.10

מיכל טוקר

תל-אביב

25.5.17

רוחק

6.52

חנה קנייזייבה-מיננקו

תל-אביב

17.7.14

משולשת

14.78

חנה קנייזייבה-מיננקו

בייג'ין

24.8.15

ברזל

17.22

אנסטסיה מוצ'קייב

תל-אביב

28.4.12

דיסקוס

59.92

סיוון ג'אן

תל-אביב

16.2.08

פטיש

61.78

מרגריטה בלוב

תל-אביב

15.4.17

כידון

64.56

מרגריטה דורוז'ון

אוסלו

11.6.15

מקצוע

תוצאה

שם

מקום

תאריך

100 מטר

10.20

אלכס פרחומובסקי

סביליה

21.8.99

200 מטר

20.86

דמיטרי גלושצ'נקו

צוילנרודה

26.7.09

400 מטר

45.04

דונלד בלייר-סנפורד

ז'וקובסקי

19.7.15

800 מטר

1:47.8

עוז כץ

קובלנץ

18.5.83

1500 מטר

3:40.90

גזצ'או יוסף

אודן

27.6.09

5000 מטר

13:31.45

גזצ'או יוסף

הויסדן

18.7.09

110 משוכות

13.85

מיכאל אילין

בוקרשט

10.6.07

400 משוכות

49.87

אלכסיי בזארוב

קובלנץ

11.9.91

גובה

2.36

קונסטנטין מטוסביץ'

פרת'

5.2.00

מוט

5.93

אלכס אברבוך

מדריד

19.7.03

רוחק

7.99

יוחאי הלוי

תל-אביב

15.5.10

משולשת

17.20

17.20

רוגל נחום

רוגל נחום

סביליה

תל-אביב

6.6.92

19.7.98

ברזל

19.36 א'

איתמר לוי

ג'ונסבורו

27.1.18

דיסקוס

62.24

איגור אברונין

תל אביב

1.6.91

פטיש

65.70

איגור גלר

תל אביב

6.5.95

כידון

81.94

ואדים בוויקין

סרגוסה

8.6.04

לוח זמנים 27-28.7.2020

שעה

גברים

נשים

18:30

יידוי פטיש (גמר)

קפיצה במוט (גמר)

18:50

 

100 מטר משוכות (גמר)

19:00

קפיצה משולשת (גמר)

 

19:05

 

הדיפת כדור ברזל (גמר)

19:10

110 מ' משוכות (גמר)

 

19:30

 

100 מטר (חצאי גמר)

19:40

 

יידוי פטיש (גמר)

19:50

100 מ׳ (חצאי גמר)

 

19:50

100 מטר (מוקדמות)

 

20:15

100 מטר (העמותה למשחקים מיוחדים)

 

20:25

 

קפיצה משולשת (גמר)

20:25

 

1,500 מטר (גמר)

20:30

 

קפיצה לגובה (גמר)

20:35

1,500 מטר (גמר ב׳)

 

20:45

1,500 מטר (גמר א׳)
הדיפת כדור ברזל (גמר)

400 מטר (גמר)

20:50

הטלת כידון (גמר)

 

21:00

 

400 מ׳ (גמר)

21:10

400 מ׳ (גמר)

 

21:20

100 מטר (גמר ב')

 

21:25

 

100 מטר (גמר א')

21:30

100 מטר  (גמר א')

 

שעה

גברים

נשים

18:30

קפיצה במוט (גמר)

זריקת דיסקוס (גמר)

18:50

קפיצה לרוחק (גמר)

 

19:05

 

400 מ׳ משוכות (גמר)

19:25

400 מ׳ משוכות (גמר)

 

19:30

זריקת דיסקוס (גמר)

 

19:50

 

800 מטר (גמר)

20:00

800 מטר (גמר)

 

20:15

3,000 מ׳ מכשולים

קפיצה לרוחק (גמר)

20:30

קפיצה לגובה (גמר)

 

20:35

 

3,000 מטר מכשולים (גמר)

20:40

 

הטלת כידון (גמר)

20:55

 

200 מטר (גמר ב')

21:00

200 מטר (גמר ב')

 

21:10

 

200 מטר (גמר א')

21:20

200 מטר (גמר א')

 

   

בעלי תפקידים

חברי הוועדה המארגנת

  • יו"ר: עמי ברן
  • גזבר: יאיר בייטלר
  • מנכ"ל: גל לב-רן

בעלי תפקידים

  • מנהל התחרות: עופר ישראלי
  • הכנת האצטדיון: עופר ישראלי / אריה גמליאל
  • מנהל טכני: מיכאל כספין
  • מנהל מקצועי: רוגל נחום
  • שיבוץ אתלטים והגרלות: איתי מגידי ורוגל נחום
  • מנהל תפעול מרכז הספורט הלאומי: יהב דולב
  • הפעלת מערכת פוטו-פיניש: סרגיי אוסטודין
  • אחראי מערך מחשוב לוחות תצוגה: ארז אלגזי
  • מזכירות: אורלי יובל ואורית חנוני
  • טקסים: זהבה שמואלי
  • אחראית מתחם VIP: כרמלה לוי
  • כרוז שטח וטקסים: יובל חץ
  • סדר ואבטחה: יוסי זגורי
  • סטטיסטיקה: עו"ד אריק קוקס, דוד אייגר
  • דוברות ויח"צ: גבע דבורקין
  • מיתוג ופרסום: גביש מדיה
  • ועדת ערעורים: אריק קוקס, דודיק אייגר, ז'ק כהן, גל לב-רן, עופר ישראלי, מיכאל כספין, עמית נאמן
  • בדיקות סמים: דניאל הרשטיין

שופטים ראשיים

  • שופט ראשי: עמית נאמן
  • רפרי ריצות: אסף לבנה
  • רפרי מקצועות שדה: מיכאל כספין
  • התייצבות אתלטים: יגאל כהן
  • ריצות: ליהי לוי
  • מזניק: ויקטור טרמבץ'
  • קפיצה לגובה: אנה וסלובה
  • קפיצה במוט: אנה וסלובה
  • קפיצה לרוחק / משולשת: קרן לנגי
  • דיסקוס / פטיש / כידון: אנטונינה לברינצ'וק
  • הדיפת כדור ברזל: חגי גת