cloud3

Branding

כדי שהעסק שלך יבלוט מעל כולם צריך ליצור מותג חזק – השלב הראשון מתחיל כאן. בעזרת תכנון נכון של המיתוג, אפיון של החוזקות והמסרים, יחד ניצור עבורכם את המיתוג שכולם ידברו עליו.

שיאי האליפות

מקצוע

תוצאה

שם

מקום

תאריך

100 מטר

11.29

דיאנה וויסמן

צרפת

16.7.19

200 מטר

23.15

אירינה לנסקי

בלגרד

23.6.02

400 מטר

52.06

אנה טקאץ'

פריס

24.8.04

800 מטר

2:04.05

עדנה לנקרי

לה שו-דה-פון

8.8.93

1500 מטר

4:11.69

סלאמוויט באיולין-טפרי

תל אביב

18.7.19

100 משוכות

12.80

אירינה לנסקי

רתימנו

7.7.02

400 משוכות

56.09

אירינה לנסקי

קייב

18.6.00

גובה

1.94א

דניאל פרנקל

פאריס

5.3.11

מוט

4.10

מיכל טוקר

תל-אביב

25.5.17

רוחק

6.52

חנה קנייזייבה-מיננקו

תל-אביב

17.7.14

משולשת

14.78

חנה קנייזייבה-מיננקו

בייג'ין

24.8.15

ברזל

17.22

אנסטסיה מוצ'קייב

תל-אביב

28.4.12

דיסקוס

59.92

סיוון ג'אן

תל-אביב

16.2.08

פטיש

61.78

מרגריטה בלוב

תל-אביב

15.4.17

כידון

64.56

מרגריטה דורוז'ון

אוסלו

11.6.15

מקצוע

תוצאה

שם

מקום

תאריך

100 מטר

10.20

אלכס פרחומובסקי

סביליה

21.8.99

200 מטר

20.86

דמיטרי גלושצ'נקו

צוילנרודה

26.7.09

400 מטר

45.04

דונלד בלייר-סנפורד

ז'וקובסקי

19.7.15

800 מטר

1:47.8

עוז כץ

קובלנץ

18.5.83

1500 מטר

3:40.90

גזצ'או יוסף

אודן

27.6.09

5000 מטר

13:31.45

גזצ'או יוסף

הויסדן

18.7.09

110 משוכות

13.85

מיכאל אילין

בוקרשט

10.6.07

400 משוכות

49.87

אלכסיי בזארוב

קובלנץ

11.9.91

גובה

2.36

קונסטנטין מטוסביץ'

פרת'

5.2.00

מוט

5.93

אלכס אברבוך

מדריד

19.7.03

רוחק

7.99

יוחאי הלוי

תל-אביב

15.5.10

משולשת

17.20

17.20

רוגל נחום

רוגל נחום

סביליה

תל-אביב

6.6.92

19.7.98

ברזל

19.36 א'

איתמר לוי

ג'ונסבורו

27.1.18

דיסקוס

62.24

איגור אברונין

תל אביב

1.6.91

פטיש

65.70

איגור גלר

תל אביב

6.5.95

כידון

81.94

ואדים בוויקין

סרגוסה

8.6.04

לוח זמנים 13-14.06.2021

שעת התחלה

גברים

נשים

18:30

יידוי פטיש (גמר)

 

18:50

 

100 מ' משוכות (גמר)

18:55

 

טקס מדליות – 5,000 מ'

19:00

קפיצה משולשת (גמר)

קפיצה לגובה (גמר)

19:05

 

הדיפת כדור ברזל (גמר)

19:10

110 מ' משוכות (גמר)

 

19:15

טקס מדליות – יידוי פטיש

 

19:20

 

טקס מדליות – 100מ' משוכות

19:25

 

100 מ' 1 (חצי גמר)

19:30

 

100 מ' 2 (חצי גמר)

19:35

 

100 מ' 3 (חצי גמר)

19:40

טקס מדליות – קפיצה משולשת

יידוי פטיש (גמר)

19:45

100 מ' 1 (חצי גמר)

 

19:50

100 מ' 2 (חצי גמר)

 

19:55

100 מ' 3 (חצי גמר)

 

20:00

 

טקס מדליות – קפיצה לגובה

20:05

 

טקס מדליות – הדיפת כדור ברזל

20:10

100 מ' נבחרת האמנים

 

20:15

טקס מדליות –110 מ' משוכות
 

20:20

 

קפיצה משולשת (גמר)

20:25

 

1,500 מ' (גמר)

20:30

קפיצה לגובה (גמר)

טקס מדליות – יידוי פטיש

20:35

1,500 מטר (גמר)

 

20:40

הדיפת כדור ברזל (גמר)

טקס מדליות – 1,500 מ'

20:45

400 מטר (גמר ב)

 

20:50

הטלת כידון (גמר)

 

21:00

טקס מדליות -1,500 מ'

400 מ' (גמר)

21:05

 

טקס מדליות – קפיצה משולשת

21:10

400 מ' (גמר)

 

21:12

 

טקס מדליות -400 מ'

21:15

טקס מדליות – קפיצה לגובה

 

21:17

טקס מדליות – הדיפת כדור ברזל

 

21:20

 

100 מ' (גמר ב')

21:25

100 מ' (גמר ב')

 

21:30

 

100 מ' (גמר א')

21:35

100 מ' (גמר א')

 

21:32

טקס מדליות – הטלת כידון

 

21:35

 

טקס מדליות -100 מ'

21:38

טקס מדליות – 100 מ'

 

שעת התחלה

גברים

נשים

17:00

קפיצה במוט (גמר)

 

18:30

 

זריקת דיסקוס (גמר)

18:45

טקס עמותת שא"י – מלגות צעירים

18:50

קפיצה לרוחק (גמר)

 

19:05

 

400 מ' משוכות (גמר)

19:20

 

טקס מדליות – זריקת דיסקוס

19:25

400 מ' משוכות (גמר)

 

19:30

זריקת דיסקוס (גמר)

 

19:35

 

טקס מדליות – 400 מ' משוכות

19:40

טקס מדליות – 400 מ' משוכות

 

19:45

 

קפיצה במוט (גמר)

19:50

 

800 מטר (גמר)

19:55

טקס מדליות – קפיצה במוט

 

20:00

800 מטר (גמר)

 

20:15

5000 מטר (גמר)

קפיצה לרוחק (גמר)

20:20

טקס מדליות – קפיצה לרוחק

 

20:25

 

טקס מדליות – 800 מטר

20:35

טקס מדליות – 800 מטר

 

20:40

 

 הטלת כידון (גמר)

20:45

טקס מדליות – זריקת דיסקוס

 

20:50

טקס מדליות – 5000 מטר

 

20:55

טקס הענקת גביע לקבוצות אלופות

21:00

 

200 מטר (גמר ב')

21:05

200 מטר (גמר ב')

 

21:10

 

200 מטר (גמר א')

21:15

 

טקס מדליות – קפיצה לרוחק

21:20

200 מטר (גמר א')

 

21:23

 

טקס מדליות – קפיצה במוט

21:25

 

טקס מדליות – 200 מטר

21:28

 

טקס מדליות – הטלת כידון

21:30

טקס מדליות – 200 מטר

 

21:35

טקס הכתרת מצטייני האליפות

בעלי תפקידים

חברי הוועדה המארגנת

בעלי תפקידים

שופטים ראשיים