כאן מגשימים את הדמיון

הפקה

אין חלום שלא נדע להפוך למציאות.
"גביש מדיה" עם ניסיון של שנים בהפקות צילום נדע להפוך את הרצון והתכנון הכתוב לתמונות נעות, חיות ו"נושמות" אשר יעבירו את המסר של המותג שלכם.

עיצוב גרפי

אסתטיקה והעמדה נכונה יכולים להעביר מסר גם ללא מילים כתובות. בשילוב נכון של שפה עיצובית ויצירתיות נצליח להעביר את אופי המותג ללקוחות. תוכלו למצוא אצלנו פיתרונות לעיצובים מעולם הדיגיטל ועד לפרינט המסורתי.

שידורים חיים

אחד הכלים המשמעותיים ביותר היום כדי להגיע לקהלים הוא השידור החי. "גביש מדיה" יודעת לייצר שידורים חיים ברמה טלוויזיונית, פנו לקהל שלכם בצורה חדשנית ומעניינת. שתפו את הקהל בשידור החי, בשידור אינטראקטיבי וחדשני.

הצצה להפקות שלנו...

פרסומת עבור סוכנות הרכב Buy and Drive.
הופק עבור משרד הפרסום ״אקליפטוס״

פרסומת לאיגוד האתלטיקה הישראלית
לקראת אליפות ישראל באתלטיקה קלה

סרט תדמית עבור התאחדות אילת – ספורט תחרותי לא אולימפי.
הסרט מציג את פעילות הענפים והאלופים השונים.

לצפייה בהפקות נוספות כנסו:

הצצה לעבודות הסטודיו שלנו:

לצפייה בעבודות נוספות כנסו:

שיאי ישראל

מקצוע

תוצאה

שם

מקום

תאריך

100 מטר

11.25

דיאנה וויסמן

בולגריה

2.9.19

200 מטר

23.15

אירינה לנסקי

בלגרד

23.6.02

400 מטר

52.06

אנה טקאץ'

פריס

24.8.04

800 מטר

2:04.05

עדנה לנקרי

לה שו-דה-פון

8.8.93

1500 מטר

4:11.69

סלאמוויט באיולין-טפרי

תל אביב

18.7.19

100 משוכות

12.80

אירינה לנסקי

רתימנו

7.7.02

400 משוכות

56.09

אירינה לנסקי

קייב

18.6.00

גובה

1.94א

דניאל פרנקל

פאריס

5.3.11

מוט

4.10

מיכל טוקר

תל-אביב

25.5.17

רוחק

6.52

חנה קנייזייבה-מיננקו

תל-אביב

17.7.14

משולשת

14.78

חנה קנייזייבה-מיננקו

בייג'ין

24.8.15

ברזל

17.22

אנסטסיה מוצ'קייב

תל-אביב

28.4.12

דיסקוס

59.92

סיוון ג'אן

תל-אביב

16.2.08

פטיש

61.78

מרגריטה בלוב

תל-אביב

15.4.17

כידון

64.56

מרגריטה דורוז'ון

אוסלו

11.6.15

מקצוע

תוצאה

שם

מקום

תאריך

100 מטר

10.20

אלכס פרחומובסקי

סביליה

21.8.99

200 מטר

20.86

דמיטרי גלושצ'נקו

צוילנרודה

26.7.09

400 מטר

45.04

דונלד בלייר-סנפורד

ז'וקובסקי

19.7.15

800 מטר

1:47.8

עוז כץ

קובלנץ

18.5.83

1500 מטר

3:40.90

גזצ'או יוסף

אודן

27.6.09

5000 מטר

13:31.45

גזצ'או יוסף

הויסדן

18.7.09

110 משוכות

13.85

מיכאל אילין

בוקרשט

10.6.07

400 משוכות

49.87

אלכסיי בזארוב

קובלנץ

11.9.91

גובה

2.36

קונסטנטין מטוסביץ'

פרת'

5.2.00

מוט

5.93

אלכס אברבוך

מדריד

19.7.03

רוחק

7.99

יוחאי הלוי

תל-אביב

15.5.10

משולשת

17.20

17.20

רוגל נחום

רוגל נחום

סביליה

תל-אביב

6.6.92

19.7.98

ברזל

19.36 א'

איתמר לוי

ג'ונסבורו

27.1.18

דיסקוס

62.24

איגור אברונין

תל אביב

1.6.91

פטיש

65.70

איגור גלר

תל אביב

6.5.95

כידון

81.94

ואדים בוויקין

סרגוסה

8.6.04

לוח זמנים 27-28.7.2020

שעה

גברים

נשים

18:30

יידוי פטיש (גמר)

קפיצה במוט (גמר)

18:50

 

100 מטר משוכות (גמר)

19:00

קפיצה משולשת (גמר)

 

19:05

 

הדיפת כדור ברזל (גמר)

19:10

110 מ' משוכות (גמר)

 

19:30

 

100 מטר (חצאי גמר)

19:40

 

יידוי פטיש (גמר)

19:50

100 מ׳ (חצאי גמר)

 

19:50

100 מטר (מוקדמות)

 

20:15

100 מטר (העמותה למשחקים מיוחדים)

 

20:25

 

קפיצה משולשת (גמר)

20:25

 

1,500 מטר (גמר)

20:30

 

קפיצה לגובה (גמר)

20:35

1,500 מטר (גמר ב׳)

 

20:45

1,500 מטר (גמר א׳)
הדיפת כדור ברזל (גמר)

400 מטר (גמר)

20:50

הטלת כידון (גמר)

 

21:00

 

400 מ׳ (גמר)

21:10

400 מ׳ (גמר)

 

21:20

100 מטר (גמר ב')

 

21:25

 

100 מטר (גמר א')

21:30

100 מטר  (גמר א')

 

שעה

גברים

נשים

18:30

קפיצה במוט (גמר)

זריקת דיסקוס (גמר)

18:50

קפיצה לרוחק (גמר)

 

19:05

 

400 מ׳ משוכות (גמר)

19:25

400 מ׳ משוכות (גמר)

 

19:30

זריקת דיסקוס (גמר)

 

19:50

 

800 מטר (גמר)

20:00

800 מטר (גמר)

 

20:15

3,000 מ׳ מכשולים

קפיצה לרוחק (גמר)

20:30

קפיצה לגובה (גמר)

 

20:35

 

3,000 מטר מכשולים (גמר)

20:40

 

הטלת כידון (גמר)

20:55

 

200 מטר (גמר ב')

21:00

200 מטר (גמר ב')

 

21:10

 

200 מטר (גמר א')

21:20

200 מטר (גמר א')

 

   

בעלי תפקידים

חברי הוועדה המארגנת

בעלי תפקידים

שופטים ראשיים